NAJLEPSZE W POLSCE- konkurs najlepsze-w-polsce-nagrodzeni-konsumenci
Laureaci Konsumenckiego Konkursu
|
STW Finanse Sp. z o.o ul. Macieja Palacza 13, 60-242 Poznań
Tel. 61/ 661-50-60
Za: WYSOKIEJ JAKOŚCI USŁUGI FINANSOWO-KSIĘGOWE
NA EUROPEJSKIM POZIOMIE |
|
PIETRAK - HOTEL |
|
Zespół Folklorystyczny „WIWATY” |
- Miejski Zakład Komunikacji Spółka z o.o. w Koszalinie
ul. Gnieźnieńska 9, 75-736 Koszalin
Tel. 94/ 342-30-21
Za: PUNKTUALNĄ I RZETELNĄ USŁUGĘ
KOMUNIKACYJNĄ DLA LUDNOŚCI - Spółdzielnia Mieszkaniowa im. 23 Lutego w Koziegłowach
Osiedle Leśne 18 A, 62-028 Koziegłowy
61/ 811-15-60
Za: WYSOKĄ JAKOŚĆ BUDOWNICTWA MIESZKANIOWEGO
- PPUH „DEKOM” Sp. z o.o.
Sanatorium Uzdrowiskowe „BAŁTYK” w Kołobrzegu
ul. Rodziewiczówny 1, 78-100 Kołobrzeg
Tel. 94/ 355-34-34
Za: WYSOKĄ JAKOŚĆ USŁUG SANATORYJNYCH
NA POZIOMIE EUROPEJSKIM
- Bank Spółdzielczy
Pojezierza Międzychodzko-Sierakowskiego w Sierakowie
ul. Chrobrego 6, 64-410 Sieraków
Tel. 61/ 29-55-900
Za: USŁUGI BANKOWE DLA LUDNOŚCI
NA POZIOMIE EUROPEJSKIM
- Szpital Rehabilitacyjno-Kardiologicznyw Kowanówku
ul. Sanatoryjna 34, Kowanówko, 64-600 Oborniki Wlkp.
Tel. 61/ 297-34-32
Za: WYSOKĄ JAKOŚĆ USŁUG
ZABIEGOWO-LECZNICZYCH I REHABILITACYJNYCH
- Biuro Podróży „ŁACHMAŃSKI TRAVEL” s.c.
ul. Garbary 64, 61-758 Poznań
Tel. 61/ 851-62-63
Za: ORGANIZACJĘ I REALIZACJĘ
EGZOTYCZNYCH WYJAZDÓW TURYSTYCZNYCH
- „RAK-SERVICE”
Koncesjonowana Agencja Ochrony Osób i Mienia s.c.
ul. Niska 8, 60-602 Poznań
Tel. 61/ 848-46-13
Za: OCHRONĘ OSÓB I MIENIA,
ZABEZPIECZANIE IMPREZ MASOWYCH
- PROPELLER Jarosław Śmigielski
ul. Zachodnia 3, 63-300 Pleszew
Tel. 62/ 742-72-73
Za: KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIA INFORMATYCZNE
WSZELKIEGO RODZAJU DLA FIRM
- Bank Spółdzielczy w Chodzieży
ul. Składowa 1, 64-800 Chodzież
Tel. 67/ 28-10-600
Za: USŁUGI BANKOWE DLA LUDNOŚCI I INSTYTUCJI
- Kaliski Ośrodek Okulistyczny
i Chirurgiczno-Ortopedyczny „OKULUS’ Sp. z o.o.
ul. Słowiańska 18, 62-800 Kalisz
Tel. 62/ 757-77-45 do 47
Za: KOMPLEKSOWE USŁUGI OKULISTYCZNE
- Centrum Medyczne HCP Sp. z o.o.
ul. 28 Czerwca 1956 r. nr 194, 61-485 Poznań,
Tel. 61/ 831-27-10
Za: WYSOKĄ JAKOŚĆ USŁUG
PROFILAKTYCZNO-LECZNICZYCH
- Agencja Wydawniczo-Reklamowa „DEBIUTY”
Dorota i Jan Waligórowie s.c.
ul. Suwalska 89, 60-461 Poznań
Tel. 61/ 842-38-47
Za: WYSOKĄ JAKOŚĆ USŁUG WYDAWNICZYCH
– POPULARYZACJĘ POZNANIA I WIELKOPOLSKI
- Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Ostrzeszowskiej Klub w Poznaniu
ul. Bystrzycka 2, 60-401 Poznań
Tel. 61/ 841-17-12
Za: UPOWSZECHNIANIE WIEDZY O FAKTACH HISTORYCZNYCH UPAMIĘTNIAJĄCYCH ZIEMIĘ OSTRZESZOWSKĄ
ORAZ WIELKOPOLSKĘ
- „Uzdrowisko Świnoujście” S.A.
ul. Nowowiejskiego 2, 72-600 Świnoujście
Tel. 91/ 321-37-60
Za: USŁUGI HOTELARSKIE I UZDROWISKOWE
- Biuro Podróży „MATIMPEX TRAVEL” Janusz Śmigielski
ul. Półwiejska 17 / 19, 61-885 Poznań
Tel. 61/ 853-10-74
Za: WYSOKĄ JAKOŚĆ WEEKENDÓW LOTNICZYCH W EUROPIE
- Hodowla Roślin SMOLICE Sp. z o.o. Grupa IHAR
Smolice 146, 63-740 Kobylin
Tel. 65/ 548-24-20
Za: WYSOKI POZIOM PRODUKCJI HODOWLANEJ
I NASIENNEJ W ROLNICTWIE WIELKOPOLSKIM
- Wielkopolskie Wydawnictwo Rolnicze Spółka z o.o.
ul. Mickiewicza 33, 60-837 Poznań
Tel. 61/ 847-02-73
Za: WYSOKĄ JAKOŚĆ USŁUG CZYTELNICZYCH
I PROPAGOWANIE NAJNOWSZYCH OSIĄGNIĘĆ
W HODOWLI TRZODY CHLEWNEJ W POLSCE
W SPECJALISTYCZNYM CZASOPIŚMIE „TRZODA CHLEWNA”
Aktualności
Najlepsi
w Polsce
nagrodzeni!
O tym, co jest najlepsze decydują dokonania poświadczone pracą i wiarygodnością kompetencji – udowodniła to 36. edycja gali i 39 odsłona Konsumenckiego Konkursu Jakości Produktów i Usług „Najlepsze w Polsce”, która odbyła się 23 listopada br. Organizatorem było Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego a patronat honorowy objął prof. Tadeusz Wallas, prorektor Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, gdzie miała miejsce gala.
W gronie zdobywców Certyfikatów „Najlepsze w Polsce” za produkty i / lub usługi znaleźli się: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Krasnymstawie za kefir; TOP s.c. H. Huszczak, B. Humerczyk, A. Humerczyk za sery smażone; Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Pleszew w Pleszewie; Firma Handlowa „RATOS-NATURA” s.c. R.S. Zdziebło w Olszownicy za naturalne miody pszczele; Muzeum Starych Narzędzi i Maszyn im. Gaspara Hipolita Cegielskiego w Poznaniu Muzeum Starych Narzędzi i Maszyn „GASPAR”; Biblioteka Miejska im. M.Musierowicz Centrum Animacji Kultury w Puszczykowie Pralnia „SONIA” Stanisław Pirch w Pile; Gminna Biblioteka Publiczna im. Braci Gillerów w Opatówku;Biblioteka Publiczna i Centrum Kultury im. Kazimiery Iłłakowiczówny w Trzciance; Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Rogoźnie; Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Hipolita Cegielskiego w Złotowie ; Towarzystwo Miłośników Ziemi Kępińskiej w Kępnie; Leszczyńskie Stowarzyszenie Twórców Kultury; Średzkie Towarzystwo Kulturalne w Środzie Wielkopolskiej; Zespół Pieśni i Tańca "Łaniki" przy Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu.