NAJLEPSZE W POLSCE- konkurs najlepsze-w-polsce-nagrodzeni-konsumenci
Laureaci X Edycji ( 2008)
Konsumenckiego Konkursu Jakości Produktów
NAJLEPSZE W POLSCE
THE BEST IN POLAND
W piątek, 17 października 2008 roku, tradycyjnie już w historycznej Sali Czerwonej Pałacu Działyńskich w Poznaniu odbyła się uroczystość zakończenia X Edycji Konsumenckiego Konkursu Jakości Produktów„Najlepsze w Polsce” – „The best in Poland”. Październikowa uroczystość odbyła się pod patronatem Kanclerza Loży Wielkopolskiej BCC – Szczepana Gawłowskiego.
Zakończenie edycji konkursu zgromadziło przybyłych z całego kraju laureatów, a także licznych zaproszonych gości: przedstawicieli władz regionalnych, parlamentarzystów, naukowców, przedstawicieli biznesu i przedsiębiorczości polskiej. Imprezę obsługiwały medialnie prasa, radio i TV. Tradycyjnym już akcentem – dokonuje się to podczas każdego zakończenia kolejnej edycji konkursu – było uhonorowanie jednej z wybitnych osobistości dyplomem Godności Lidera Pracy Organicznej i statuetką Honorowego Hipolita. Laureatem imprezy październikowej został Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego – Wojciech Jankowiak.
Wyłonione w drodze głosowania konsumentów firmy otrzymały nagrody w postaci dyplomów i statuetek Hipolita, oraz Certyfikaty "NAJLEPSZE W POLSCE” ( „THE BEST IN POLAND”), które laureatom wręczał prezydent Towarzystwa im. Hipolita Cegielskiego, dr Marian Król w towarzystwie współorganizatorów konkursu.
Imprezę jak zawsze zakończyły nieformalne spotkania i rozmowy jego uczestników, wymiana doświadczeń i nawiązywanie kontaktów gospodarczych.
STATUETKĘ HIPOLITA
otrzymała firma:
Pozbud T&R S.A. ul. Przemysłowa 8, 62-031 Luboń za : DZIAŁANIA NA RZECZ TWORZENIA INNOWACYJNYCH TECHNOLOGII DO PRODUKCJI EKOLOGICZNYCH OKIEN www.pozbud.pl |
CERTYFIKATY "NAJLEPSZE W POLSCE"
otrzymały następujące przedsiębiorstwa:
Interdruk Corporation Sp. z o.o.
ul. Łucka 15 / 2902 c, 00-842 Warszawa
za: ZESZYTY I KOŁONOTATNIKI
www.interdruk.com.pl
Nordis Chłodnie Polskie Sp. z o.o.,
ul. Zimna 1a, 65-707 Zielona Góra
za: LODY SŁODKA REWIA
www.nordis.com.pl
Fabryka Substancji Zapachowych
„POLLENA-AROMA” Sp. z o.o.
ul. Klasyków 10, 03-115 Warszawa
za: DR BETA - ŻEL ANTIVERON NA ŻYLAKI
www.pollenaaroma.com.pl
„HERMAR” Sp. Z o.o.
Uniszki Cegielnia, 06-500 Mława
za: SCHAB PIECZONY
www.hermar.pl
OKPOL® Sp. z o.o.
Skarbimierz-Osiedle
ul Topolowa 24, 49-318 Skarbimierz
za: OKNA DO PODDASZY OKPOL Z SZYBĄ SAMOCZYSZCZĄCĄ
www.okpol.pl
Instytut Zootechniki Państwowy Instytut Badawczy
Zakład Doświadczalny Kołuda Wielka
Kołuda Wielka, ul. Parkowa 1, 88-160 Janikowo
za: SER POMAZANKOWY „BRYNDZA OWCZA”
www.koludawielka.com.pl
Cukiernicza Spółdzielnia Inwalidów „JEDNOŚĆ”
ul Piłsudskiego 32, 05-600 Grójec
za: CUKIERKI TOFFI
www.jednosc-grojec.pl
Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Sanoku
ul. Przemyska 22, 38-500 Sanok
za: JOGURTY OWOCOWE
www.osm.sanok.pl
SOKOŁÓW S.A.
Oddział Zakłady Mięsne w Kole
ul. Toruńska 262, 62-600 Koło
za: PALUSZKI SOKOŁOWSKIE
www.sokolow.pl
Przetwórstwo Warzyw Henryk Sondej
Lipki Wielkie, ul. Szosowa 24, 66-431 Santok
za: OGÓRKI KWASZONE NADNOTECKIE
www.henryksondej.pl
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe
Wytwórnia Makaronów s.c. J.G. MAJKA
Tomaszkowice 412, 32-020 Wieliczka
za: MAKARON WIELICKI - CZTEROJAJECZNY
www.makaron-wielicki.com.pl
Krajowa Spółka Cukrowa S.A. Oddział Cukrownia Lublin
Fabryka Cukierków „PSZCZÓŁKA”
ul. Krochmalna 13, 20-950 Lublin
za: CUKIERKI JOGUSIE
www.fc.pszczolka.pl
Zakład Przetwórstwa Ryb „MIRKO”
B. Krasnoborski spółka jawna
Głobino 73, 76-200 Słupsk
za: RARYTASY ŚLEDZIOWE
www.mirko.pl
TARCZYŃSKI Spółka Akcyjna
Ujeździec Mały 80, 55-100 Trzebnica
za: KIEŁBASĘ DĘBOWĄ
www.tarczynski.pl
VIN-KON S.A.
ul. Dąbrowskiego 35, 62-500 Konin
za: WINO ARONIOWE / ARONIA WINE
www.vinkon.com.pl
„TOP” s.c. H. Huszczak, B. Humerczyk, A. Humerczyk
Rataje, Os. Dębowe 23, 64-800 Chodzież
za: SERY SMAŻONE
www.topsery.pl
Firma Handlowa „RATOS – NATURA” s.c. R.Z. Zdziebło
Olszownica 75, 27-552 Baćkowice
za: NATURALNE MIODY PSZCZELE
www.miodyfree.com.pl
W.LEGUTKO Przedsiębiorstwo Hodowlano-Nasienne
Smolice 1b / 1, 63-740 Kobylin
za: NASIONA ROŚLIN OZDOBNYCH
www.legutko.com.pl
Unilever Polska S.A.
ul. Postępu 18A, 02-676 Warszawa
za: PRZYPRAWA W MINI KOSTKACH KNORR
www.knorr.pl
Golden Rose Sp. z o.o.
ul. Lodowa 126 A, 93-232 Łódź
za: GOLDEN ROSE STYLE MASCARA,
GOLDEN ROSE TERRACOTTA EYESHADOW
www.goldenrose.pl
Lodziarnie Firmowe Spółka z o.o. S.K.A.
Majdan 88d, 05-462 Wiązowna
za: LODY KULKOWE WIELOSMAKOWE
www.grycan.pl
The Lorenz Bahlsen Snack-World Sp. z o.o.
Sady k/Poznania, ul. Rolna 6, 62-080 Tarnowo Podgórne
za: PRODUKTY MARKI LAJKONIK
www.lajkonik.pl
Skoda Auto Polska S.A.
ul. Warszawska 348, 61-060 Poznań
za: NOWĄ SKODĘ FABIA
www.skoda-auto.pl
„AGROFRUCT” Sp. z o. o.
Żabokliki 111E, 08-110 Siedlce
za: DŻEMY OWOCOWE
www.agrofruct.com.pl
ZIOŁOPEX Sp. z o.o.
Wykroty. ul. Wyzwolenia 38, 59-730 Nowogrodziec
za: LINIĘ MIESZANEK PRZYPRAWOWYCH
APPETITA „KUCHNIE NARODÓW”
www.appetita.com.pl
Aktualności
Najlepsi
w Polsce
nagrodzeni!
O tym, co jest najlepsze decydują dokonania poświadczone pracą i wiarygodnością kompetencji – udowodniła to 36. edycja gali i 39 odsłona Konsumenckiego Konkursu Jakości Produktów i Usług „Najlepsze w Polsce”, która odbyła się 23 listopada br. Organizatorem było Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego a patronat honorowy objął prof. Tadeusz Wallas, prorektor Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, gdzie miała miejsce gala.
W gronie zdobywców Certyfikatów „Najlepsze w Polsce” za produkty i / lub usługi znaleźli się: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Krasnymstawie za kefir; TOP s.c. H. Huszczak, B. Humerczyk, A. Humerczyk za sery smażone; Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Pleszew w Pleszewie; Firma Handlowa „RATOS-NATURA” s.c. R.S. Zdziebło w Olszownicy za naturalne miody pszczele; Muzeum Starych Narzędzi i Maszyn im. Gaspara Hipolita Cegielskiego w Poznaniu Muzeum Starych Narzędzi i Maszyn „GASPAR”; Biblioteka Miejska im. M.Musierowicz Centrum Animacji Kultury w Puszczykowie Pralnia „SONIA” Stanisław Pirch w Pile; Gminna Biblioteka Publiczna im. Braci Gillerów w Opatówku;Biblioteka Publiczna i Centrum Kultury im. Kazimiery Iłłakowiczówny w Trzciance; Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Rogoźnie; Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Hipolita Cegielskiego w Złotowie ; Towarzystwo Miłośników Ziemi Kępińskiej w Kępnie; Leszczyńskie Stowarzyszenie Twórców Kultury; Średzkie Towarzystwo Kulturalne w Środzie Wielkopolskiej; Zespół Pieśni i Tańca "Łaniki" przy Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu.