NAJLEPSZE W POLSCE- konkurs najlepsze-w-polsce-nagrodzeni-konsumenci
Laureaci Konsumenckiego Konkursu
|
Bank Spółdzielczy w Nowym Tomyślu ul. Piłsudskiego 2, 64-300 Nowy Tomyśl Za: WYSOKIEJ JAKOŚCI USŁUGI BANKOWE DLA LUDNOŚCI ORAZ INSTYTUCJI I FIRM NA POZIOMIE EUROPEJSKIM Tel.: 61 442 17 50 |
- Gminna Biblioteka Publiczna w Ostrowie Wlkp.
z siedzibą w Gorzycach Wielkich
ul. Piaskowa 3, 63-410 Ostrów Wlkp. 2
Za: DOSKONALE ZORGANIZOWANĄ SIEĆ PLACÓWEK
ORAZ WIELKĄ DBAŁOŚĆ O ESTETYKĘ I FUNKCJONALNOŚĆ
BIBLIOTEK W GMINIE
Tel.: 62 734 73 70 - Rejonowa Stacja Pogotowia Ratunkowego w Poznaniu
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ul. Rycerska 10, 60-346 Poznań
Za: SZYBKĄ I SKUTECZNĄ POMOC
W RATOWANIU ŻYCIA CZŁOWIEKA
Tel.: 61 864 88 12 - Great Lengths Polska Arkadiusz Pisanko w Poznaniu
ul. Dmowskiego 8, 60-221 Poznań
Za: PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE WŁOSÓW
Tel.: 61 869 93 11 - Rodzinna Kapela Ludowa Koźlarsko-Dudziarska
pp. Gruszczyńskich z Opalenicy
ul. Przybyszewskiego 23, 64-330 Opalenica
Za: POPULARYZACJĘ FOLKLORU WIELKOPOLSKIEGO
ORAZ INSTRUMENTÓW KOŹLARSKO DUDZIARSKICH
W POLSCE I EUROPIE
Tel.: 61 44 74 795 - EVER Sp. z o.o.
ul. Grudzińskiego 30, 62-020 Swarzędz
Za: WYSOKĄ JAKOŚĆ SYSTEMÓW
ZASILANIA GWARANTOWANEGO
Tel.: 602 798 414 - Stowarzyszenie Księgowych w Polsce ZG w Warszawie,
Oddział Wielkopolski w Poznaniu
ul. Św. Marcin 49, 61-806 Poznań
Za: WYSOKĄ JAKOŚĆ I ILOŚĆ SZKOLENIA
W ZAKRESIE RACHUNKOWOŚCI I PODATKÓW
Tel.: 61 853 77 38 - Gnieźnieńska Spółdzielnia Mieszkaniowa
ul. Budowlanych 2, 62-200 Gniezno
Za: WYSOKĄ JAKOŚĆ USŁUG KOMUNALNYCH
DLA MIESZKAŃCÓW GNIEZNA
Tel.: 61 426 54 25 - Pensjonat PARK Jan Michał Kubacki
ul. Fr. Chopina 1, 64-920 Piła
Za: WYSOKĄ JAKOŚĆ USŁUG HOTELARSKICH
I GASTRONOMICZNYCH NA POZIOMIE EUROPEJSKIM
Tel.: 67 210 89 20 - Bar „ANIA” Andrzej Żmijewski
ul. Żymierskiego 40 T, 64-914 Jastrowie
Za: WYSOKIEJ JAKOŚCI USŁUGI GASTRONOMICZNE
Tel.: 696 98 26 30 - Centrum Turystyki „TATRY” Tomasz Opałka
ul. Kościuszki 16, 34-500 Zakopane
Za: WYCIECZKI JEDNODNIOWE – DOOKOŁA TATR
Tel.: 605 536 389 - Przedsiębiorstwo Turystyczne „MARTIN”
Beata i Paweł Tyczyńscy
ul. 14 Lutego 10, 64-920 Piła
Za: WYSOKĄ JAKOŚĆ USŁUG TURYSTYCZNYCH
W KRAJACH POŁUDNIOWEJ EUROPY
Tel.: 67 215 62 20, -21, -22 - „GAWRA” spółka cywilna
Beata Orłowska i Sandra Orłowska
ul. Turystyczna 24, 58-580 Szklarska Poręba
Za: WYSOKĄ JAKOŚĆ ORGANIZACJI
WYPOCZYNKU I REHABILITACJI
Tel.:75 717 20 08 - Stowarzyszenie Przyjaciół Miasta Koła nad Wartą
ul. Sienkiewicza 5, 62-600 Koło
Za: KULTYWOWANIE TRADYCJI REGIONALNYCH
ORAZ BOGATĄ DZIAŁALNOŚĆ WYDAWNICZĄ
Tel.: 63 272 00 16 - Restauracja „GAZDOWO KUŹNIA”
ul. Krupówki 1, 34-500 Zakopane
Za: WSPANIAŁE DANIA GÓRALSKIE
I ŚWIETNĄ USŁUGĘ GASTRONOMICZNĄ
Tel.: 18 20 17 201 - MARES PACKAGING co. M.B.J.Skibiccy sp. j.
ul. Obornicka 277, 60-691 Poznań
Za: PRODUKCJĘ, HANDEL I SPRZEDAŻ OPAKOWAŃ
Tel.: 61 844 22 11 - SKALSKI BUDOWNICTWO Sp. z o.o. S.K.A.
ul. J.Conrada 39, 31-357 Kraków
Za: GENERALNE WYKONAWSTWO
OBIEKTÓW PRZEMYSŁOWYCH
Tel.:12 297 29 00 - ROBOBAT POLSKA Sp. z o.o.
ul. Radzikowskiego 47 a, 31-315 Kraków
Za: WYSOKĄ JAKOŚĆ PRODUKCJI I SPRZEDAŻY
OPROGRAMOWANIA ORAZ USŁUG
INFORMATYCZNYCH NA CAŁYM ŚWIECIE - „LIDL” Polska Sklepy Spożywcze Sp. z o.o. S.P.K
Jankowice, ul. Poznańska 48, 62-080 Tarnowo Podgórne
Za: WYSOKIEJ JAKOŚCI USŁUGI HANDLOWE
NA POZIOMIE EUROPEJSKIM
Tel.: 61 89 67 702 - GLOBAL BIURO S.A.
ul. Akacjowa 4, 62-002 Suchy Las
Za: USŁUGI BIUROSERWISOWE - Fabryka Mebli „RYŚ” Sp. z o.o. ZPCH
32-442 Krzywaczka 487
Za: PROJEKTOWANIE I ZABUDOWĘ KUCHNI
PRODUKOWANYMI PRZEZ SIEBIE MEBLAMI KUCHENNYMI
Tel.:12 273-01-41
Aktualności
Najlepsi
w Polsce
nagrodzeni!
O tym, co jest najlepsze decydują dokonania poświadczone pracą i wiarygodnością kompetencji – udowodniła to 36. edycja gali i 39 odsłona Konsumenckiego Konkursu Jakości Produktów i Usług „Najlepsze w Polsce”, która odbyła się 23 listopada br. Organizatorem było Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego a patronat honorowy objął prof. Tadeusz Wallas, prorektor Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, gdzie miała miejsce gala.
W gronie zdobywców Certyfikatów „Najlepsze w Polsce” za produkty i / lub usługi znaleźli się: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Krasnymstawie za kefir; TOP s.c. H. Huszczak, B. Humerczyk, A. Humerczyk za sery smażone; Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Pleszew w Pleszewie; Firma Handlowa „RATOS-NATURA” s.c. R.S. Zdziebło w Olszownicy za naturalne miody pszczele; Muzeum Starych Narzędzi i Maszyn im. Gaspara Hipolita Cegielskiego w Poznaniu Muzeum Starych Narzędzi i Maszyn „GASPAR”; Biblioteka Miejska im. M.Musierowicz Centrum Animacji Kultury w Puszczykowie Pralnia „SONIA” Stanisław Pirch w Pile; Gminna Biblioteka Publiczna im. Braci Gillerów w Opatówku;Biblioteka Publiczna i Centrum Kultury im. Kazimiery Iłłakowiczówny w Trzciance; Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Rogoźnie; Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Hipolita Cegielskiego w Złotowie ; Towarzystwo Miłośników Ziemi Kępińskiej w Kępnie; Leszczyńskie Stowarzyszenie Twórców Kultury; Średzkie Towarzystwo Kulturalne w Środzie Wielkopolskiej; Zespół Pieśni i Tańca "Łaniki" przy Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu.