Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego
Rekomendacje Najlepszy w Polsce samorząd Najlepszy w Polsce samorząd kupon konkursowy produkty kupon konkursowy usługi Pałac Mierzęcin Europartner Polski Cukier KREISEL Polska Spółka Gazownictwa Herbapl S.A. POZNAŃ SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO ATANER Spółdzielcza Grupa Bankowa

Szczegóły firmy

logo firmy

WILBO S.A.

ul. Przemysłowa 8
81-029 Gdynia
Tel.: +48 (58) 783 70 00
Fax: +48 (58) 783 77 77
e-mail: marketing@wilbo.pl
WWW: www.wilbo.pl


Firma powstała w roku 1987. Jako spółka akcyjna jest notowana od 1998 roku na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Znajdująca się w bliskim sąsiedztwie morza działa w czystym, morskim klimacie.

WILBO posiada pięć doskonale działających zakładów z nowoczesnymi liniami produkcyjnymi. Działalność spółki obejmuje produkcję i sprzedaż konserw rybnych, owoców morza, ryb mrożonych, ryb wędzonych oraz konserw mięsnych. Wśród konserw rybnych, marka NEPTUN jest najbardziej rozpoznawalnym produktem rybnym w puszce. Najwyższa jakość produktów WILBO jest efektem pracy wysoko wykwalifikowanej kadry pracowników.

WILBO prowadzi produkcję zgodnie z wymogami systemu HACCP, dając gwarancję klientom, że produkty w procesie technologicznym są wnikliwie analizowane i nadzorowane. Firma dba o jakość, więc stawia swoim dostawcom bardzo wysokie wymagania. Dzięki temu powstają produkty naturalne i zdrowe. WILBO posiada certyfikaty uprawniające do eksportu na rynek UE oraz na inne rynki świata.

Firma posiada wyspecjalizowane i nowoczesne laboratoria, w których zarówno półprodukty jak i produkty gotowe są badane pod względem jakości.

Sprzedaż produktów prowadzona jest bezpośrednio z centrali firmy. Stamtąd skierowana jest do wszystkich kanałów sprzedaży. Prężnie działa i wciąż rozwija się eksport.

Aby sprostać wysokim wymaganiom klientów, obsługa dostaw w dowolne miejsce odbywa się szybko i punktualnie. Jest to możliwe dzięki usytuowanym w centrali mroźniom i magazynom konserw.

Eksport stanowi około 10% obrotów firmy i stale rośnie. W roku 2001 WILBO uzyskało uprawnienia do eksportu swoich wyrobów na rynki UE i Stanów Zjednoczonych. Produkty firmy otrzymały certyfikaty GOST, które potwierdzają zgodność produktu z normami rosyjskimi. Obsługa zamówień realizowana jest kompleksowo i profesjonalnie.

Przyszłość firmy to realizowanie polityki zmierzające do umocnienia marek na rynku oraz poszukiwanie nowych możliwości rozwoju. Firma cały czas zmierza do poszerzania gamy produktów i wzbogacania swojej oferty.

Firma WILBO, będąc wiodącym producentem na rynku ryb i owoców morza, rozszerzyło z początkiem 2004 roku swoją działalność otwierając bary rybne pod nazwą Pesca Bar. Celem firmy jest propagowanie kultury spożycia ryb i owoców morza, aby stały się trwałym elementem każdego menu.


Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak, rozumiem