Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego
Rekomendacje Najlepszy w Polsce samorząd Najlepszy w Polsce samorząd kupon konkursowy produkty kupon konkursowy usługi Pałac Mierzęcin Europartner Polski Cukier KREISEL Polska Spółka Gazownictwa Herbapl S.A. POZNAŃ SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO ATANER Spółdzielcza Grupa Bankowa

Szczegóły firmy

logo firmy

U Jędrusia sp. z o.o.

Przemęczanki 32
32=107 Radziemice
Tel.: +48 12 379 36 56 - 58
Fax: +48 12 379 36 59
e-mail: u-jedrusia@u-jedrusia.pl
WWW: www.u-jedrusia.pl


Firma U Jędrusia jest jednym z największych w Polsce producentów chłodzonych wyrobów garmażeryjnych oraz sałatek i surówek. w ofercie firmy można znaleźć m.in. gotowe zestawy obiadowe, pierogi, krokiety, kopytka, kluski, naleśniki i inne smaczne produkty wytwarzane w oparciu o tradycyjne staropolskie receptury.

Firma działa na rynku już od ponad 30 lat a wyroby U Jędrusia cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród klientów. produkty charakteryzują się głównie wysoką jakością oraz szybkością i łatwością przygotowania, wystarczy podgrzać kilka minut i gotowe. Obecnie firma posiada dwa zakłady produkcyjne i wciąż dąży do rozwoju swojej działalności, stara się sprostać wymaganiom wszystkich klientów w zakresie wysokiej jakości i bezpieczeństwa zdrowotnego produktów.

Niedawno wprowadzonym produktem są też gotowe dania obiadowe, które szybko zyskały przychylność konsumentów, czego wynikiem jest uzyskanie przez firmę wyróżnienia w Konsumenckim Konkursie Jakości Produktów " Najlepsze w Polsce".

Do oferty U Jędrusia wprowadzane są wciąż nowe, smakowite produkty, np. w ostatnim czasie w sprzedaży pojawiły się pierogi serowo-jagodowe i serowo- truskawkowe, które szczególnie upodobali sobie najmłodsi konsumenci. Firma U Jędrusia dba o rozwój wdrożonych systemów zarządzania jakością. W czerwcu 2012 r. uzyskała certyfikaty na zgodność z wymaganiami międzynarodowych standardów IFS i BRC.
 

 


Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak, rozumiem