Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego
Rekomendacje Najlepszy w Polsce samorząd Najlepszy w Polsce samorząd kupon konkursowy produkty kupon konkursowy usługi Pałac Mierzęcin Europartner Polski Cukier KREISEL Polska Spółka Gazownictwa Herbapl S.A. POZNAŃ SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO ATANER Spółdzielcza Grupa Bankowa

Szczegóły firmy

logo firmy

Bankowy Ośrodek Doradztwa i Edukacji Sp. z o.o.

Mielżyńskiego 20
61-725 Poznań
Tel.: 61 856 23 53
Fax:
e-mail:
WWW: www.bodie.pl


Naszym strategicznym celem jest posiadanie zadowolonych klientów, którzy dzięki naszemu wsparciu edukacyjnemu mogą się stale rozwijać i osiągać sukces. W relacjach z Państwem chcemy być postrzegani jako partner, który służy doradztwem w istotnych dla firmy sprawach. Tematyka naszych szkoleń dotyka wielu obszarów, poczynając od prawa bankowego, poprzez zarządzanie i organizację, rachunkowość bankową, analizę kredytową, analizę ryzyk bankowych do szkoleń z umiejętności miękkich. Tematy te uzależnione są od zmian i tendencji na rynku bankowości spółdzielczej. Przede wszystkim zorientowani jesteśmy na potrzeby banków spółdzielczych, gdyż przyświeca nam cel, by oferować produkty nowoczesne, które dają zadowolenie naszym słuchaczom. Mamy nadzieję, że dzięki naszemu wsparciu edukacyjnemu Państwa banki mogą się dynamicznie rozwijać.

W ramach współpracy na płaszczyźnie edukacji wspieramy również banki spółdzielcze w pozyskiwaniu środków z Unii Europejskiej i zarządzaniu nimi. W tym celu wydzieliliśmy Biuro Projektów, dysponujemy doświadczoną kadrą i posiadamy sukcesy w aplikowaniu.

Naszymi atutami są:

•    ponad dziesięcioletnie doświadczenie w prowadzonej działalności
•    kompetentna  kadra wykładowców oraz doradców
•    rekomendacje firm korzystających z naszych usług
•    działamy na terenie całej Polski i potrafimy również prowadzić działalność poza jej granicami
•    uczymy konkretnych umiejętności w powiązaniu z niezbędną wiedzą teoretyczną
•    dostosowujemy naszą ofertę do konkretnych oczekiwań i wymagań
•    stosujemy kontrolę jakości świadczonych usług
•    gwarantujemy konkurencyjne ceny za bezkonkurencyjną jakość
•    posiadamy nowoczesną bazę dydaktyczną
•    nasza propozycja to oferta z "bankową gwarancją"

Nad merytoryczną strukturą szkoleń czuwa Rada Programowa złożona z przedstawicieli banków spółdzielczych, Gospodarczego Banku Wielkopolski oraz Concordia Polska TUW.

 


Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak, rozumiem