Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego
Rekomendacje Najlepszy w Polsce samorząd Najlepszy w Polsce samorząd kupon konkursowy produkty kupon konkursowy usługi Pałac Mierzęcin Europartner Polski Cukier KREISEL Polska Spółka Gazownictwa Herbapl S.A. POZNAŃ SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO ATANER Spółdzielcza Grupa Bankowa

Szczegóły firmy

logo firmy

Manufaktura - Mydlarnia Artystyczna LAVEA Poland

ul. Błękitna 6
44-280 Rydułtowy
Tel.: + 48 32 793-67-88
Fax: + 48 32 453-22-36
e-mail: info@lavea.pl
WWW: www.lavea.pl


Mydlarstwo należy do najstarszych rzemiosł, które prawie wyginęło, ale jak sami Państwo widzicie na nowo powraca. Nasza mydlarnia wyrabia ręcznym sposobem mydła wg starych, oryginalnych receptur z naturalnych olejów roślinnych bez chemicznych stabilizatorów, wzbogaca je o wonne olejki eteryczne i nie używa żadnej z technologii produkcji, która stosowana jest powszechnie w chemicznych zakładach. Mydełka glicerynowe, oliwkowe i laurowe są wyrabiane ręcznie z najwyższej jakości składników naturalnych, które zawierają energię Wody, Słońca i Ziemi.

Przyjmijcie więc Państwo zaproszenie do Świata pełnego woni, barw, przyjemnych i leczniczych esencji, roślinnych olejów oraz witamin, które Wam te mydła przyniosą. Wyniesiecie cząstkę Przyrody w postaci mydła, które Was będzie cieszyć za każdym razem, kiedy go dotkniecie.

Nowa generacja kosmetyków LAVEA® - mydła robione ręcznie, nowoczesny design, zmysłowe zapachy, wonne oleje, maseczki piękności, mydła luksusowe ART. Mydlarniane bestsellery: citrus garden, olejek z drzewa herbacianego z chmielem, vinegrape. Novum: Feromonowe mydło, oliwki, sole dekoracyjne, HerbGarden, mydło z kozim mlekiem, Butterfly, oliwkowe z nową formułą. Mydła konserwowane naturalnie ekstraktem z pestek grejpfruta, dostępne w sklepach i mydlarniach z naturalnymi kosmetykami LAVEA.

Mydła są robione ręcznie, oryginalne, niepowtarzalne, każde mydło przeszło przez ręce wprawnego i doświadczonego twórcy. Nie są reklamowane powszechnie w mediach (są unikatowe więc nie mogą być dostępne wszędzie). Projektowane są indywidualnie, wykonywane w małych partiach według starych i oryginalnych receptur, a nie masowo jak w chemicznych zakładach. Popularne twarde mydła i kostki myjące produkowane masowo mogą wysuszać Twoją skórę, ponieważ wyodrębnia się z nich glicerynę tylko po to, aby ją dodatkowo odsprzedać. Konserwowane są naturalnie ekstraktem z pestek grejpfruta (firma Lavea jako jedna z pierwszych w Polsce wprowadziła do sprzedaży ekstrakt z pestek grejpfruta do hurtowni farmaceutycznych, by potem jako pierwsza zastosować go w mydłach i innych kosmetykach ręcznie wyrabianych). To także mydła do twarzy, nie posiadające chemicznych dodatków i środków pianotwórczych, stabilizatorów i ostrych detergentów - jak żele do mycia, Mydła wykonane na bazie surowców hypoalergicznych, zalecane są w kąpielach SPA (Sanus Per Aqua) i SPAeS (Sanus Per Aqua et Sapo) dla skóry skłonnej do alergii, dla dzieci i niemowląt. Kolory niepowtarzalne, niezwykłe zapachy i nowoczesny design mydeł dodają elegancji do każdej kąpieli.

Znajdziesz je jedynie w wybranych sklepach, a sprzedawane są na wagę, krojone z bloków, pakowane indywidualnie z oryginalną wizytówką i szczegółowym opisem ich przeznaczenia. Posiadają walory dekoracyjne, a dzięki odpowiednio dobranym olejkom i substancjom. bioaktywnym mają udowodnione efekty terapeutyczne (trądzik, egzema, łuszczyca, alergia etc.) Eksponowane są w punktach sprzedaży w sposób uwydatniający ich wartość, dlatego też mogą być wyjątkowo atrakcyjnym, eleganckim i prestiżowym upominkiem.

Mydła Lavea® robione ręcznie zdobyły certyfikat Konsumenckiego Konkursu Jakości Najlepsze w Polsce® 2010 - The Best in Poland i uznane zostały za najlepszy na rynku polskim produkt.Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak, rozumiem