Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego
Rekomendacje Najlepszy w Polsce samorząd Najlepszy w Polsce samorząd kupon konkursowy produkty kupon konkursowy usługi Pałac Mierzęcin Europartner Polski Cukier KREISEL Polska Spółka Gazownictwa Herbapl S.A. POZNAŃ SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO ATANER Spółdzielcza Grupa Bankowa

Szczegóły firmy

logo firmy

Fabryka Dywanów AGNELLA S.A.

ul. Gen. Władysława Andersa 42
15-113 Białystok
Tel.: 85 675 25 51
Fax: 85 675 24 71
e-mail: biuro@agnella.pl
WWW: www.agnella.pl


Fabryka Dywanów Agnella S.A. jest największym i najnowocześniejszym producentem dywanów i wykładzin w Polsce. Produkuje rocznie około 2 mln m. kw. wyrobów dywanowych, co stanowi ponad 65 proc. całej krajowej produkcji.

Oferuje zarówno dywany wykonane z naturalnego surowca, jakim jest wełna, jak również z doskonałych materiałów syntetycznych. Agnella przede wszystkim stawia na jakość – wszystkie wyroby, zarówno wełniane jak i syntetyczne, spełniają najwyższe i najbardziej rygorystyczne normy. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej przędzy oraz technologii są one jednocześnie trwałe i komfortowe w użytkowaniu.

Wykładziny typu axminster produkowane przez Agnellę, to synonim nieograniczonych możliwości wzorniczo-kolorystycznych. Nowoczesny proces tkania oraz starannie dobrane surowce dają w rezultacie bardzo wytrzymałą konstrukcję, która znajduje swe uznanie wśród hotelarzy, restauratorów, właścicieli kin, kasyn itp. Klienci cenią wykładzinę Agnelli za poczucie ciepła, komfortu oraz luksusu.

Zaletą produktów Agnelli jest nie tylko najwyższa jakość użytego surowca, ale także oryginalne wzornictwo. Fabryka oferuje bardzo szeroki asortyment - ponad 400 różnych wzorów. Projektanci dbają o to by zarówno desenie, jak i kolorystyka produktów podążały za aktualnymi trendami w aranżacji wnętrz. Fabryka Dywanów Agnella S.A., jako polski producent dywanów i wykładzin, jest obecna na wielu rynkach zagranicznych. Eksportujemy ponad połowę naszej produkcji – głównie do Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Unii Europejskiej, krajów Europy Wschodniej oraz na Bliski Wschód. Wyposażamy w swe wykładziny obiekty na całym świecie m.in. sieci znanych hoteli Starwood i Marriott, liczne biurowce oraz kasyna Las Vegas.


Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak, rozumiem