Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego
Rekomendacje Najlepszy w Polsce samorząd Najlepszy w Polsce samorząd kupon konkursowy produkty kupon konkursowy usługi Pałac Mierzęcin Europartner Polski Cukier KREISEL Polska Spółka Gazownictwa Herbapl S.A. POZNAŃ SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO ATANER Spółdzielcza Grupa Bankowa

Szczegóły firmy

logo firmy

BMETERS POLSKA Sp. z o.o

ul. Główna 60
51-188 Psary k/Wrocławia
Tel.: +48 71-388-90-04
Fax: +48 71-387-15-37
e-mail: biuro@bmeters.pl
WWW: www.bmeters.pl


Doradztwo i serwis w zakresie opomiarowania wody i ciepła oraz dystrybucja wysokiej jakości wodomierzy, ciepłomierzy, systemów zdalnego odczytu

Świadczymy usługi analiz doboru wodomierzy i ciepłomierzy, wymiany legalizacyjne, pierwotne montaże, instalacje zdalnych systemów odczytu oraz serwis przyrządów pomiarowych wraz z usługą legalizacji.

Dzięki nowoczesnej linii legalizacyjnej, firma świadczy usługi: legalizacji liczników przepływu wody, ich serwisowanie oraz innowacyjną usługę ekspertyz urządzeń pomiarowych wodomierzy i ciepłomierzy - testów metrologicznych.

Technologia legalizacji wodomierzy oparta jest na złożonym, pięciomodułowym ciągu legalizacyjnym, obejmującym montaż wraz z zaciskiem, regulację wodomierzy metodą przepływową, próba ciśnieniowa, badanie metodą wagową zatrzymany lub ruchomy start/stop oraz dekompresja wraz z demontażem. Nadzór nad procesem legalizacji sprawuje informatyczny system sterownia.

Zaufanie jakim obdarzyli nas klienci, fachowe usługi doradcze i serwisowe oraz bardzo dobrej jakości produkty przekładają się na dynamiczny rozwój Spółki, a także ciągłe doskonalenie produktów i usług wchodzących w skład naszej oferty.

Dzięki produktom charakteryzującym się wysoką precyzją wykonania oraz dokładnością pomiaru udzielamy na wszystkie swoje wodomierze jednostrumieniowe 5-cio letniego okresu gwarancji oraz zobowiązujemy się do serwisowania i dostaw części w okresie 10 lat od momentu zakupu liczników.

W swojej pracy koncentrujemy się na jak najlepszym poznaniu i spełnieniu wymagań klienta poprzez śledzenie najnowszych światowych trendów i technologii, bogate doświadczenie oraz wiedzę naszych pracowników i ekspertów. Dzięki temu możemy zaoferować najwyższą jakość, oraz kompleksową obsługę i wsparcie na wszystkich etapach i po zakończeniu współpracy.

W trosce o zaufanie, jakim obdarzają nas klienci oraz o wizerunek wiarygodnego partnera stawiamy sobie następujące cele strategiczne: stałe poszerzenie naszej oferty handlowej i usługowej; zapewnienie krótkich terminów realizacji i najwyższej jakości wyrobów, a dzięki temu osiągnięcie pełnego zadowolenia klientów; dalsze umacnianie uznanej pozycji rynkowej naszej firmy; przestrzeganie wdrożonego Systemu Oceny Zgodności wyrobów; ciągłe doskonalenie Systemu Zarządzania Jakością oraz spełnianie wymagań normy ISO 9001:2008 i obowiązujących przepisów.

Wychodząc z założenia, że poziom zadowolenia Klientów zależy od jakości oferowanych przez nas wyrobów i usług oraz od kompetencji pracowników, realizujemy powyższe cele strategiczne poprzez: zaopatrywanie się tylko u dostawców gwarantujących dostawy zgodne z naszymi wymaganiami jakościowymi; reagowanie na zmieniające się potrzeby i rosnące wymagania klientów; zapewnienie satysfakcji pracowników z uwzględnieniem stałego podnoszenia ich kwalifikacji i rozwoju zawodowego; zaangażowanie kierownictwa w tworzenie warunków i motywowanie pracowników do poszukiwania metod doskonalenia wykonywanej pracy.

Profesjonalne i kompetentne działania podejmowane przez BMETERS POLSKA zostały docenione miedzy innymi poprzez nadanie Certyfikatu Zarządzania Jakością PN-EN ISO 9001:2000

W 2008 roku przedsiębiorstwo zostało zgłoszone do Programu Gospodarczo- Konsumenckiego pod patronatem Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej. Po pozytywnej trzyetapowej weryfikacji dokonanej przez ekspertów, konsumentów i partnerów gospodarczych uzyskało tytuł Solidna Firma.

Podczas VI Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo Szkoleniowej INSTAL WOD KAN Kielce 2009 wodomierz GSD8 45⁰ otrzymał nagrodę EUREKA 2009 w dziedzinie Innowacyjny Produkt Instalacje Wewnętrzne za lata 2007-2008

Firma posiada Certyfikat NCAGE Wojskowego Centrum Normalizacyjnego, Jakości i Kodyfikacji oraz otrzymała Natowski Kod Podmiotu Gospodarki Narodowej

BMETERS w skrócie i liczbach :

2.000.000 szt. dostarczonych i zainstalowanych wodomierzy w Polsce

5 lat działalności w Polsce

5 lat gwarancji na produkty

10 lat gwarancji serwisowania i dostaw części zamiennych

Przeprowadzone badania oceny satysfakcji klienta w ramach ISO 9001: 2000 dały ocenę przekraczającą 4,7pkt na 5 możliwych, co świadczy o wysokiej jakości obsługi.

Analiza procedur reklamacyjnych wykazała, że liczba reklamacji wynosi poniżej 0,2%


Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak, rozumiem