Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego
Rekomendacje Najlepszy w Polsce samorząd Najlepszy w Polsce samorząd kupon konkursowy produkty kupon konkursowy usługi Pałac Mierzęcin Europartner Polski Cukier KREISEL Polska Spółka Gazownictwa Herbapl S.A. POZNAŃ SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO ATANER Spółdzielcza Grupa Bankowa

Szczegóły firmy

logo firmy

Hotel Zamek na Skale

Trzebieszowice 151
57-540 Lądek Zdrój
Tel.: +48 74 865 20 00
Fax: +48 74 865 20 01
e-mail: zamek@zameknaskale.com.pl
WWW: www.zameknaskale.com.pl


Czar odrestaurowanych XVI wiecznych wnętrz, otoczenie przepięknej scenerii trzynastohektarowego parku, pozostawia niezapomniane wrażenie na każdym, kto odwiedza czterogwiazdkowy Hotel Zamek na Skale. Komfortowe 72 pokoje 1 i 2-osobowe oraz apartamenty wyposażone są w TV SAT, Pay TV, radio, telefon, Internet. Jeden z nich przygotowano w pełni do obsługi gości niepełnosprawnych. Hotel posiada restaurację oferującą wyśmienite potrawy kuchni polskiej i międzynarodowej oraz winiarnię z szerokim wyborem win z całego świata. W romantycznej kawiarni serwowana jest kawa na różne sposoby i finezyjne desery.

Obiekt dysponuje parkingiem strzeżonym całą dobę. Połączenie funkcjonalności profesjonalnie wyposażonych sal konferencyjnych oraz dziedzińca pozwala na organizację imprez nawet do 400 osób. Salon Piękna i Urody SPA z basenem, jacuzzi, łaźnią parową, gabinetami masażu i kosmetycznymi zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających gości. Przy wykorzystaniu walorów okolicy Zamek na Skale oferuje różnorodne formy rekreacji i aktywnego wypoczynku niezależnie od pory roku.


Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak, rozumiem