Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego
Rekomendacje Najlepszy w Polsce samorząd Najlepszy w Polsce samorząd kupon konkursowy produkty kupon konkursowy usługi Pałac Mierzęcin Europartner Polski Cukier KREISEL Polska Spółka Gazownictwa Herbapl S.A. POZNAŃ SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO ATANER Spółdzielcza Grupa Bankowa

Szczegóły firmy

logo firmy

PMB S.A.

ul. Pozioma 2
15-950 Białystok
Tel.: +48 085 678 43 00
Fax: +48 085 678 41 07
e-mail: pmb@pmb.com.pl
WWW: www.pmb.com.pl


PMB producent kindziuka, kumpiaka, pasturmy i doskonałych tradycyjnych wędlin.

PMB to jeden z największych zakładów mięsnych w Polsce. Od założenia w 1962 roku jest symbolem jakości i doskonałego smaku oryginalnych polskich wędlin. Obecnie PMB to jedna z najsilniejszych polskich marek, znana również w wielu krajach Europy.

PMB produkuje mięso i wędliny najlepszego gatunku. Tradycyjne receptury i kontrola jakości na każdym etapie zapewniają zadowolenie nawet najwybredniejszych klientów. Dowodem jakości wędlin jest kilkadziesiąt nagród na polskich i międzynarodowych targach i wystawach. Rok 2009 to czas prestiżowych nagród kindziuka : Teraz Polska i Wybór Konsumentów Produkt Roku 2009. Powodzenie produktów PMB to także efekt położenia zakładu na Podlasiu, tj. w najbardziej zielonej, czystej i ekologicznej części Polski i Europy. Rozległe łąki, ogromne puszcze, parki narodowe oraz brak przemysłu ciężkiego zapewniają niezrównany smak mięsa.

Obecnie możliwości produkcyjne PMB to 140 ton wysokiej jakości mięsa i wędlin dziennie. W nowoczesnym zakładzie o powierzchni 11 ha pracuje blisko 900 wykwalifikowanych osób. Znaczna część produkcji sprzedawana jest już od dziesięcioleci na eksport. PMB posiada wdrożone systemy jakości HACCP oraz ISO 9001. PMB posiada stały nadzór weterynaryjny i spełnia wszelkie standardy eksportowe.

Oprócz tradycyjnej oferty wędlin i mięsa, PMB jako jedyny zakład w Polsce, oferuje także wyroby i mięso koszerne.

Boczek wiejski długodojrzewający to kolejny doskonały produkt z grupy wyrobów wiejskich z PMB. Wędliny długodojrzewające to jedne z najlepszych, najbardziej cenionych przez koneserów wędlin na świecie.

Zastosowanie procesu długiego dojrzewania oraz kompozycji podlaskich ziół powoduje, ze boczek ten jest bardzo wyrazisty w smaku. Doskonale komponuje sie na półmisku wędlin podany w postaci bardzo cienkich, wręcz przeźroczystych plastrów. To gwarancja najwyższej jakości w kategorii Premium PMB.


Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak, rozumiem