Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego
Rekomendacje Najlepszy w Polsce samorząd Najlepszy w Polsce samorząd kupon konkursowy produkty kupon konkursowy usługi Pałac Mierzęcin Europartner Polski Cukier KREISEL Polska Spółka Gazownictwa Herbapl S.A. POZNAŃ SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO ATANER Spółdzielcza Grupa Bankowa

Szczegóły firmy

logo firmy

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe JAWI Sp. z o.o.

ul. Boranta 6
61-608 Poznań
Tel.: +48 061 651 47 47
Fax: +48 061 651 47 47
e-mail: marketing@jawi.pl
WWW: www.jawi.pl


Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe JAWI Sp. z o.o. w branży sprzątanie oferuje najwyższą jakość usług.

Zakres naszej działalności obejmuje:

  • Kompleksowe sprzątanie i bieżące utrzymanie w czystości każdego rodzaju wnętrz,
  • Profesjonalne utrzymanie w czystości terenów zewnętrznych,
  • Utrzymanie w czystości środków transportu publicznego, samochodów ciężarowych i osobowych,
  • Wykonywanie specjalistycznych prac w zakresie utrzymania porządku i czystości w tym pranie wykładzin, sprzątanie pobudowlane, utrzymanie w czystości basenów, sprzątanie po imprezach masowych

Od 23 lat wszystkie usługi wykonujemy przy użyciu specjalistycznego sprzętu oraz profesjonalnych, bezpiecznych dla środowiska naturalnego środków chemicznych, a naszym największym kapitałem jest zespół technologów, którzy wraz z doświadczonymi pracownikami poradzą sobie z każdym rodzajem brudu.

Zakres prac ustalamy każdorazowo po dokonaniu wizji lokalnej i rozmowach z Kontrahentem, którego zadowolenie z efektu pozostaje dla nas priorytetem przez cały czas trwania usługi. Dążąc do tego dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY


Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak, rozumiem