Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego
Rekomendacje Najlepszy w Polsce samorząd Najlepszy w Polsce samorząd kupon konkursowy produkty kupon konkursowy usługi Pałac Mierzęcin Europartner Polski Cukier KREISEL Polska Spółka Gazownictwa Herbapl S.A. POZNAŃ SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO ATANER Spółdzielcza Grupa Bankowa

Szczegóły firmy

logo firmy

Jeronimo Martins Dystrybucja SA

ul. Żniwna 5
62-025 Kostrzyn
Tel.: 061 654 80 00
Fax: 061 654 80 04
e-mail:
WWW: www.biedronka.pl


Jeronimo Martins Dystrybucja S.A. jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów detalicznych Biedronka liczącej ponad 1370 placówek. Sklepy znajdują się w blisko 600 miejscowościach w całym kraju, oferując wysokiej jakości artykuły spożywcze oraz produkty chemii gospodarczej, codziennie w niskich cenach.

Od 1995 r. JMD zainwestowała w Polsce powyżej 3 mld zł. Marka Biedronka jest jedną z najpopularniejszych i najcenniejszych polskich marek została dwukrotnie nagrodzona prestiżowym tytułem Superbrands. Jest też liderem na rynku handlu detalicznego w Polsce z najwyższym wskaźnikiem preferencji wśród klientów wynoszącym 38 proc. (PBS DGA). Wysoką wartość i stabilność marki Biedronka potwierdzają wyniki osiągane przez JMD. Sprzedaż sieci w 2008 r. wyniosła ponad 12 miliardów PLN, wzrastając tym samym o 37,2 proc. w porównaniu do roku poprzedniego.

Jeronimo Martins Dystrybucja SA współpracuje z ponad 450 partnerami handlowymi, tworząc unikalną ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów. Blisko 95 proc. artykułów spożywczych dostępnych w Biedronce wyprodukowano w Polsce, wiele z nich pochodzi z najczystszych ekologicznie regionów. Biedronka systematycznie inwestuje w rozwój swoich pracowników, obecnie ponad 25000 osób, poprzez podnoszenie ich kwalifikacji oraz tworzenie możliwości rozwoju wewnątrz struktur firmy. JMD prowadzi wiele programów w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu, m.in., zaprasza wszystkich pracowników na bezpłatne badania profilaktyczne, finansuje kolonie dla dzieci pracowników z najbardziej potrzebujących rodzin oraz oferuje pomoc chorym i niepełnosprawnym dzieciom.

Prowadzone są także programy skierowane do lokalnych społeczności.


Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak, rozumiem