Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego
Rekomendacje Najlepszy w Polsce samorząd Najlepszy w Polsce samorząd kupon konkursowy produkty kupon konkursowy usługi Pałac Mierzęcin Europartner Polski Cukier KREISEL Polska Spółka Gazownictwa Herbapl S.A. POZNAŃ SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO ATANER Spółdzielcza Grupa Bankowa

Szczegóły firmy

logo firmy

P.P.Ch. i P.R.S. " Anita" Grzegorz Mordalski

ul. Wojska Polskiego 13
98-355 Działoszyn
Tel.: +48 043 84-13-664
Fax: +48 043 84-13-018
e-mail: anita@anita.pl
WWW: www.anita.com.pl


Przedsiębiorstwo Produkcji Chłodniczej i przetwórstwa Rolno Spożywczego ANITA w Działoszynie zostało założone w 1993 roku. Rozpoczęto działalność od produkcji lodów przemysłowych.

Rozbudowa zakładu pozwoliła od 1998 roku rozszerzyć zakres działalności o mrożone wyroby kulinarne. Obecnie ANITA jest jednym z wiodących przedsiębiorstw w branży lodów i żywności mrożonej. Posiada własną sieć dystrybucji na terenie całej Polski i zapewnia własną obsługę logistyczną hurtowni i sieci handlowych.

Wytwarzane są tu produkty z własnymi markami handlowymi: Anita Cafe Morani i Pyza Polska oraz wieloma markami własnymi sieci handlowych takich jak: Auchan, Carrefour, Family Frosty, Intermarche, Jeronimo Martins Dystrybucja, Kaufland, Netto, PoloMarket, Real, Tesco. Bardzo szybki rozwój przedsiębiorstwa jest wspomagany organizacyjnie przez system zgodny z ISO 9001: 2000 a organizacja produkcji oparta jest na zasadach HACCP co gwarantuje stałą dobrą jakość oraz zdrową i bezpieczną żywność.

Od 2006 roku firma spełnia również wymogi międzynarodowego standardu żywności IFS opracowanego przez i dla europejskich sieci handlowych.


Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak, rozumiem