Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego
Rekomendacje Najlepszy w Polsce samorząd Najlepszy w Polsce samorząd kupon konkursowy produkty kupon konkursowy usługi Pałac Mierzęcin Europartner Polski Cukier KREISEL Polska Spółka Gazownictwa Herbapl S.A. POZNAŃ SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO ATANER Spółdzielcza Grupa Bankowa

Szczegóły firmy

logo firmy

Golden Rose sp. z o.o.

ul. Lodowa 126ª
93-232 Łódź
Tel.: + 48 0-42 649-06-80
Fax: + 48 0-42 649-06-80
e-mail: goldenrose@goldenrose.pl
WWW: www.goldenrose.pl


Firma Golden Rose Sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem kosmetyków firmy Erkul Cosmetics. Na polskim rynku jesteśmy obecni od 2003 roku, natomiast na świecie obecnie w ponad 70 krajach kosmetyki Golden Rose są znane od ponad 20 lat.

Nasze produkty linii: Golden Rose, Classics, Miss Selene oraz Roxanne są dostępne w sieci sklepów firmowych w centrach handlowych w całym kraju, w sklepach kosmetycznych lub za pośrednictwem dystrybutorów regionalnych.

Oferta firmy Golden Rose to przede wszystkim kosmetyki kolorowe pomadki, błyszczyki, cienie do powiek, tusze, eyelinery, konturówki, pudry, podkłady, róże, a także lakiery i preparaty do pielęgnacji paznokci. Posiadamy w sprzedaży również wody toaletowe oraz chusteczki do demakijażu, nawilżone oraz samoopalające.

Długoletnie doświadczenie oraz znajomość branży kosmetycznej pozwalają producentowi wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientek. Palety kolorów naszych kosmetyków są dostosowywane do panujących na rynku trendów. Technologie oraz receptury są opracowywane w oparciu o najnowsze osiągnięcia w dziedzinie kosmetyki i kosmetologii. Dbamy również o wygodę naszych konsumentek nasze produkty mają poręczne opakowania, są łatwe w aplikacji. Dodatkową zaletą jest wyjątkowa trwałość makijażu wykonanego przy użyciu kosmetyków Golden Rose.


Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak, rozumiem