Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego
Rekomendacje Najlepszy w Polsce samorząd Najlepszy w Polsce samorząd kupon konkursowy produkty kupon konkursowy usługi Pałac Mierzęcin Europartner Polski Cukier KREISEL Polska Spółka Gazownictwa Herbapl S.A. POZNAŃ SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO ATANER Spółdzielcza Grupa Bankowa

Szczegóły firmy

logo firmy

Bielskie Zakłady Obuwia BEFADO

ul. Sempołowskiej 51
43-300 Bielsko-Biała
Tel.: 033 814 90 59
Fax: 033 814 96 42
e-mail: bzo@befado.com.pl
WWW: www.befado.com.pl


Jesteśmy w Polsce niekwestionowanym liderem w produkcji obuwia domowego. BZO BEFADO jako pierwsze w Polsce rozpoczęły produkcję obuwia tekstylnego metodą bezpośredniego wtrysku na spodach z PU (poliuretan) jest to obuwie BIO-KOMFORT.

Wysoką jakość naszych produktów potwierdzają liczne nagrody i certyfikaty. Nasza Firma jest laureatem Złotego Medalu na Międzynarodowych Targach Poznańskich w 2005 roku za obuwie damskie Olivia oraz medalu Acantus Aureus za najlepiej zaprojektowane stoisko targowe. W tym samym roku otrzymaliśmy nagrodę Europrodukt w kategorii Produkt za tekstylne obuwie dziecięce. Natomiast w roku 2006 zostaliśmy laureatem kolejnych Złotych Medali MPT: wiosną za obuwie dziecięce na spodach Maxi, a jesienią za serię obuwia o właściwościach ortopedycznych Dr Orto. Buciki tekstylne ,,BEFADO otrzymały również tytuł ,,Superprodukt 2006 miesięcznika ,,Mam dziecko. We wrześniu 2007 roku Komisja Konkursowa przyznała naszej Firmie podczas DIABETICA EXPO 2007 pierwsze miejsce w kategorii: sprzęt rehabilitacyjny za obuwie linii ,,Dr Orto.

Oferujemy bardzo szeroki asortyment obuwia tekstylnego, zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Fasony są bardzo różnorodne, co daje nam pewność, że każdy potencjalny użytkownik znajdzie coś dla siebie w bardzo szerokiej ofercie obuwia. Do produkcji obuwia stosowane są surowce, spełniające wszelkie normy jakościowe, higieniczne i funkcjonalne. Tkaniny, wykorzystywane do produkcji wyróżniają się pod względem wzorniczym, charakteryzuje je szeroki wachlarz kolorów i deseni.

Pracownicy BZO ,,BEFADO kładą duży nacisk na to, aby fasony i ozdoby były odpowiednio dobrane do konkretnej grupy wiekowej, dla której przeznaczone jest obuwie, co gwarantuje firmie sukces rynkowy i pewność, że z powodzeniem spełnia wymagania konsumentów.

W sezonie Lato 2008 wprowadziliśmy na rynek obuwie z nadrukiem wykonanym ze specjalnej farby święcącej w ciemności, które ze względu na swoją oryginalność, modne wzornictwo i staranne wykonanie doskonale trafia w gusta tak wymagającej grupy odbiorców, jaką są dzieci.


Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak, rozumiem