Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego
Rekomendacje Najlepszy w Polsce samorząd Najlepszy w Polsce samorząd kupon konkursowy produkty kupon konkursowy usługi Pałac Mierzęcin Europartner Polski Cukier KREISEL Polska Spółka Gazownictwa Herbapl S.A. POZNAŃ SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO ATANER Spółdzielcza Grupa Bankowa

Szczegóły firmy

logo firmy

Kruszewnia

ul. Spółdzielcza 37
62-020 Swarzędz
Tel.: +48 061 817 25 78
Fax: +48 061 817 19 35
e-mail:
WWW:


Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Kruszewni istnieje od 1952 roku. Członkowie gospodarzą na gruntach o powierzchni 330 ha. Spółdzielnia zajmuje się produkcją roślinną, hodowlą trzody chlewnej, produkcją masarską, gastronomią oraz handlem. Produkcją masarską zajmuje się od 1989 roku. Opiera się ona na starej wiejskiej tradycji, której receptury bazują na świeżym, najwyższej jakości mięsie oraz na naturalnych przyprawach. Wędzenie odbywa się w wędzarniach tradycyjnych dymem z drzewa olchowego.

RSP Kruszewnia posiada swoją sieć sklepów, restaurację Między Nami i Bistro z firmowymi wyrobami. Przygotowywane przez kucharzy potrawy ujmują swoim smakiem, gdyż oparte są na recepturach Starej Polskiej Kuchni i przygotowywane z dobrego surowca pochodzącego z własnej masarni.

Spółdzielnia jest laureatem III miejsca Polagra Food 2006 oraz wielu innych konkursów.


Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak, rozumiem