Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego
Rekomendacje Najlepszy w Polsce samorząd Najlepszy w Polsce samorząd kupon konkursowy produkty kupon konkursowy usługi Pałac Mierzęcin Europartner Polski Cukier KREISEL Polska Spółka Gazownictwa Herbapl S.A. POZNAŃ SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO ATANER Spółdzielcza Grupa Bankowa

Szczegóły firmy

logo firmy

M i AMaria Patuła Anna Kozłowska

ul. Wagi 20/3
61-244 Poznań
Tel.: +48 (061) 856 95 99
Fax: +48 (061) 856 95 99
e-mail: mia@mia.poznan.pl
WWW: www.mia.poznan.pl


Gastronomia jest kuźnią nowego i nie zna granic. Jej język jest językiem uniwersalnym cenionym zarówno przez zwolenników prostych smaków, jak i amatorów potraw bardziej wyszukanych. Język ten jest również językiem zmysłów, pozwala oceniać i doceniać jakość potraw, które przenoszą nas do nieskończonego królestwa smaków i barw. Potrawy przygotowywane z okazji różnych uroczystości powinny nie tylko zaspokajać głód, ale również cieszyć oko i pobudzać apetyt.

Ten cytat jest zaproszeniem Państwa do współpracy z naszą Firmą

Z poważaniemMaria Patuła i Anna Kozłowska

Firma M i A jest obecna na rynku gastronomicznym od roku 1993.Na co dzień swoje usługi oferujemy w takich firmach i placówkach jak: Inter Marche Polska-(restauracja pracownicza); Bridgestone Poland-(restauracja pracownicza); Akademia Ekonomiczna w Poznaniu (bufet dla pracowników i studentów); Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu-(bufet dla pracowników i studentów).

Firma M i A to również CATERING oraz kompleksowa organizacja imprez i uroczystości z zapewnieniem wszelkich atrakcji dla uczestniczących w imprezie gości.

Firma M i A CATERING zorganizuje dla Państwa: bankiety, cocktaile, lunche, uroczyste gale, konferencje i zjazdy, imprezy firmowe również plenerowe, premiery, spotkania towarzyskie i rodzinne.

Kuchnia i klimat jaki oferujemy naszym gościom jest zawsze niepowtarzalny , a smak naszych potraw przygotowanych przez naszych mistrzów kucharskich pozostawia nie zapomniane wrażenia do których chcą z nami wracać nasi goście.

Firma M i A posiada możliwości techniczne i logistyczne dla organizacji każdego rodzaju imprezy, począwszy od imprezy kameralnej do organizacji imprez dla kilku tysięcy gości.

W czasie wielu lat gastronomicznych podróży i doświadczeń przekonaliśmy do oferowanych przez naszą firmę usług wiele znaczących firm i instytucji , które ku naszemu zadowoleniu chętnie korzystają po dziś dzień.


Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak, rozumiem