Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego
Rekomendacje Najlepszy w Polsce samorząd Najlepszy w Polsce samorząd kupon konkursowy produkty kupon konkursowy usługi Pałac Mierzęcin Europartner Polski Cukier KREISEL Polska Spółka Gazownictwa Herbapl S.A. POZNAŃ SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO ATANER Spółdzielcza Grupa Bankowa

Szczegóły firmy

logo firmy

Radomska Fabryka Farb i Lakierów RAFIL S.A.

ul. Czarna 29
26-600 Radom
Tel.: (+48) (48) 36 71 900
Fax: (+48) (48) 36 71 990
e-mail: rafil@rafil.pl
WWW: www.rafil.pl


Radomska Fabryka Farb i Lakierów RAFIL S.A. to renomowany producent wyrobów lakierowych, od lat zajmujący ważną pozycję na krajowym rynku. Historia firmy sięga 1917 roku.

Dziś RAFIL oferuje bogaty asortyment farb, emalii, lakierów i środków pomocniczych. Jest wiodącym producentem antykorozyjnych farb podkładowych, jak np. ANTYKOROZYJNA farba na rdzę, farby epoksydowe EPIKOR do ciężkiej ochrony przed korozją, emalie epoksydowe EPIMAL i FAMOKSYD, emalie poliuretanowe RADOPUR, poliwinylowe systemy antykorozyjne RADOWIL i wiele innych. Znajdują one zastosowanie m.in. w przemyśle chemicznym, hutniczym, budowlanym, spożywczym, maszynowym, energetyce, motoryzacji, kolejnictwie, górnictwie i petrochemii.

Spółka postawiła na profesjonalizm i zarządzanie przez jakość, jako jeden z głównych warunków atrakcyjności i konkurencyjności rynkowej firmy. Potwierdzeniem wysokiej jakości produkcji i proekologicznej działalności RAFIL-u było wdrożenie w 1999 roku Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością i Środowiskiem, opartego na międzynarodowych normach PN ISO 9001 i PN-EN ISO 14001, który daje Klientom firmy gwarancję spełnienia wymagań jakościowych w zakresie świadczonych usług.

W trosce o Klienta RAFIL wprowadza na rynek nowe, bardziej przyjazne środowisku wyroby wodorozcieńczalne, jak np. system RAWOMAL, emalie epoksydowe RAWOPOX oraz farby typu high solids, o mniejszej zawartości rozcieńczalników organicznych. Za prowadzone działania proekologiczne RAFIL otrzymał Świadectwo Przedsiębiorstwa Czystszej Produkcji, nadane przez Centrum Badań i Certyfikacji.


Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak, rozumiem